Päiväys

Hyvinvointi- ja koulutuskysely on auki – nyt on aika jakaa risut ja ruusut

Jaa internetissä

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email

Oamkin jokavuotinen suomenkielisille tutkinto-opiskelijoille tarkoitettu hyvinvointi- ja koulutuskysely on jälleen auki. Kysely toteutetaan anonyymisti, ja sen avulla pyritään saamaan mahdollisimman paljon palautetta opiskelijatyöhyvinvointia ja koulutuksen kehittämistä käsittelevien työryhmien työstettäväksi. Myös ainejärjestöt pyrkivät kehittämään toimintaansa kyselystä saatujen palautteiden perusteella.

Kysely on siis erinomainen tilaisuus jakaa rehellisiä tuntemuksia ja ajatuksia koulutukseen ja opiskelijahyvinvointiin liittyen. Kyselyyn vastaaminen vie vain 5-10 minuuttia, ja se on auki 17.11.2023 saakka.

Pääset kyselyyn tästä.

Jaa internetissä

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email

Lisää juttuja

OSAKOn opiskelijakuntanauhaa nyt saatavilla Sluuppi Shopista!

Opiskelijakuntanauha symboloi opiskelijakunnan jäsenyyttä ja se on tarkoitettu asusteeksi juhlallisiin tilaisuuksiin, kuten vuosijuhliin. OSAKOn ansiomerkkiohjesäännön mukaisesti opiskelijakunnan nauhaa on oikeutettu kantamaan jokainen opiskelijakunnan jäsen. Nauhaa kannetaan oikealta olkapäältä vasemmalle puolelle

Lue kirjoitus

Kiinnostaisiko ura opiskelijakunnan työntekijänä?Rekryämme nyt joukkoomme jäsenpalvelukoordinaattoria, haku päättyy 26.2.

Haemme nyt iloiseen joukkoomme määräaikaista jäsenpalvelukoordinaattoria vastaamaan opiskelijakunnan jäsenpalveluista. Tehtävä on monipuolinen ja vaatii järjestelmällistä ja itsenäistä työotetta. Jäsenpalvelukoordinaattorina vastaat opiskelijakunnan jäsenpalveluista ja organisoit jäsenrekrytointia. Tehtävässä menestyminen edellyttää hyviä vuorovaikutustaitoja,

Lue kirjoitus